Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Vasitam.com, 2003 yılında yayınlanmaya başlanmıştır ve 2016 yılında son revizyon ile mobil uyumlu güncel halini almıştır. Vasitam.com, aynı web adresinde araç alım-satımı, sigorta-kasko ve e-ticaret portalının bulunduğu tek internet sitesi olma özelliği taşıyor. Vasitam.com, 30 farklı şirketten en uygun sigorta-kasko teklifini sunuyor, binlerce ürün satışını güvenli bir şekilde en uygun fiyata gerçekleştiriyor. Modern tasarım ile gelenekçi tasarımın aynı altyapıda birleştiği Vasitam.com’da amaç kullanıcının istediğine kolayca ulaşması olmuştur.

“Dürüstlük, azim, cesaret ve başarı en önemli meziyetlerimizdir.”

Vasitam.com olarak gelişmelere açık, yenilikleri yakından takip edip hızlı adapte olan ve müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeyen genç ve dinamik bir kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye her zaman aynı şevk ve heyecan ile devam edeceğiz.

Farkımızı belirlerken; “Otomotiv sektörünün bileşenlerini tek bir portaldatüm kullanıcılara sunabilme” politikasıyla yola çıktık.